Twitter

Akademia Liderek Henryki Bochniarz

wtorek, 29 września 2020

Akademia Liderek Henryki Bochniarz

Kobiety mają ogromny i wciąż niewykorzystany potencjał... To zdanie słyszę na każdej konferencji, codziennie czytam w gazetach, a niezliczone poradniki pouczają, jak osiągnąć szczyt. Ja doszłam na swój szczyt i wiem, że mówienie niczego nie zmieni. Skuteczne jest tylko działanie. Dziś wiem, że droga kobiety na szczyt wymaga innej taktyki, niż droga mężczyzny. Organizowanie kolejnych programów, które mówią: jesteś wielka, możesz wszystko, niewiele przyniesie. Skuteczna jest inspirująca rozmowa i praca warsztatowa z ludźmi, którzy osiągnęli sukces i z radością dzielą się swoim doświadczeniem. W takich spotkaniach musi być partnerstwo, otwartość i szacunek. Jedne z nas potrzebują wsparcia w zaplanowaniu strategii budowania marki osobistej, inne czują się niepewnie w rozmowie o sporcie czy kulturze, a jeszcze inne potrzebują więcej pewności siebie. W Akademii Liderek idziesz swoją drogą, korzystając z bogactwa doświadczeń naszych wspaniałych prowadzących. Te trzy miesiące wspólnej pracy da nie tylko niezbędną dawkę wiedzy i umiejętności, ale obudzi też w Tobie niespotykaną moc. Moc, by być sobą i wygrać.

Wśród tutorów, obok Henryki Bochniarz, pojawią się Małgorzata Omilanowska, Magdalena Środa, Grażyna Torbicka, Paweł Potoroczyn, Kuba Giedrojć, Monika Bednarek, Małgorzata Bonikowska i wielu innych.

Wszystko jest gotowe, rekrutacja zmierza do finału. Teraz, w czasie ogromnego wzrostu zakażeń koronawirusem, najwazniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego monitorujemy rozwój sytuacji i wdrażamy procedury bezpieczeństwa. Do zobaczenia wkrótce!

 

Informacje do pobrania:

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI