Twitter

O działalności społecznej

Wspieram twórców i działalność kulturalną. Jestem wiceprezesem Fundacji Sztuki im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, której celem jest wspomaganie zakopiańskiego teatru Witkacego. Przez dziesięć lat byłam współfundatorką Nagrody Literackiej Nike dla najlepszej książki roku.  

W 2003 roku otrzymałam nagrodę im. Andrzeja Bączkowskiego za szczególny wkład w rozwój dialogu społecznego w Polsce i działania ponad podziałami politycznymi, którą przeznaczyłam na utworzenie fundacji Prymus na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci wiejskich.

Jestem laureatką Nagrody Kisiela (1998), nagrody miesięcznika Pani – Inwestycja Serc (2000), którą otrzymałam za działalność społeczną oraz nagrody Stylu Życia (2002) za styl prowadzenia mediacji. 

Pomagam bo chcę i mogę. Staram się to robić w sposób przemyślalny i konsekwentny. Przeznaczam nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas. Nie chodzi o to, aby "odhaczyć" dobry uczynek, ale aby rzeczywiście coś zmienić na lepsze.

CSR
Przeczytaj wywiad ze mną w "Gazecie Wyborczej" o tym, jak ważne są działania firm z zakresu społecznej odpowiedzialności....
CZYTAJ WIĘCEJ
5 INNOWACYJNYCH START-UP’ÓW KONTRA WYZWANIA WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA
Nie ma nic potężniejszego niż dobry pomysł w rękach przedsiębiorczej osoby. To innowatorzy społeczni zmieniają otaczającą nas rzeczywistość, na nowo definiują relacje społeczne i realnie polepszają ja...
CZYTAJ WIĘCEJ
Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI