Twitter

Wywiad w magazynie EKG radia TOK FM u red. M. Głogowskiego

środa, 20 marca 2019

Wywiad w magazynie EKG radia TOK FM u red. M. Głogowskiego

W piątek 15 marca Henryka Bochniarz poinformowała mieszkańców Warmii i Mazur na łamach Gazety Olsztyńskiej, że nie będzie kandydowała do Europarlamentu. Decyzja oraz jej przyczyny były tematem rozmowy z red. Maciejem Głogowskim w dzisiejszej audycji porannej radia TOKFM.

Prezydent Lewiatana odniosła się również do strajku nauczycieli oraz działań rządu w tej sprawie. Henryka Bochniarz zaznaczyła, że Rada Dialogu Społecznego jest ostatnią instytucją, która może pomóc w tym konflikcie. Jednocześnie podkreśliła, że wydatki na podniesienie pensji nauczycieli byłyby uzasadnione, a budżet państwa po odpowiednich modyfikacjach powinien je udźwignąć.

Nauczyciele to grupa, która powinna być uprzywilejowana. Nie mogę pojąć jak ludzie, którym oddajemy nasze dzieci, mogą być tak traktowani - powiedziała prezydent Lewiatana.

Pełen wywiad dostępny w na stronie TOKFM:

https://audycje.tokfm.pl/podcast/73631,Bochniarz-Nauczyciele-to-jest-grupa-ktora-powinna-byc-uprzywilejowana-Nie-moge-pojac-jak-ludzie-ktorym-oddajemy-nasze-dzieci-moga-byc-tak-traktowani-Dr-Henryka-Bochniarz-prezydent-Konfederacji-Lewiatan

Fot. TOK FM

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI