Twitter

Trwa konkurs RównoWaga

piątek, 5 lipca 2024

Konkurs RównoWaga

W konkursie na Prokobiecą Firmę Roku. RównoWaga nagradzane są postawy wyrównujące szanse kobiet i mężczyzn w karierze. Do projektu wciąż mogą zgłaszać się małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, samorządy i NGOsy. Nawet jeśli instytucja jest na początku drogi do równowagi, warto by wzięła udział. Każda organizacja dostaje wsparcie merytoryczne i dyplom.

Zgłoszenie do konkursu jest proste – wystarczy do 26 lipca wypełnić ankietę na stronie Konkursu

Konkurs „Prokobieca firma roku. RównoWaga” zachęca do tworzenia środowiska pracy równego dla wszystkich poprzez udostępnienie i docenienie konkretnych rozwiązań oraz skutecznych narzędzi. To inicjatywa organizacji społecznych, która wykracza poza tradycyjne ramy biznesowe. Misją projektu jest dążenie do prawdziwej inkluzji. Konkurs skierowany jest zarówno do firm, jak i samorządów, instytucji publicznych oraz organizacji trzeciego sektora.

Konkurs „Prokobieca firma roku. RównoWaga” organizowany jest przez Kulczyk Foundation, Konfederację Lewiatan i Kongres Kobiet, przy współpracy Fundacji Share the Care oraz Instytutu Badań Strukturalnych.

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI