Twitter

Gala Lewiatana 2016

środa, 15 czerwca 2016

Gala Lewiatana 2016

Nagroda im. Andrzeja Wierzbickiego w kategorii Małe, Średnie, Przedsiębiorstwa, za pokazanie, że innowacje są kluczem do sukcesu dla firm MSP trafiła w ręce Krzysztofa Zawadzkiego, twórcy i właściciela Frankonii Polska.

Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego za zbudowanie marki odzieży, która podbija nie tylko polski rynek otrzymał Igor Klaja, właściciel marki 4F.


Nagrodę im. Władysława Grabskiego za codzienne udowadnianie, że skromność i profesjonalizm pozwalają realizować najśmielsze projekty przyznano Jerzemu Koźmińskiemu byłemu ambasadorowi RP w USA, prezesowi Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Nagrodę za odważne myślenie wręczaną przez Konfederację Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi dostał Wiktor Osiatyński, pisarz, konstytucjonalista.

Nagrodą specjalną zarząd Lewiatana uhonorował Wolfganga Schäuble, ministra finansów Niemiec, za wybitne osiągnięcia w dziele integracji europejskiej, szczególnie w umacnianiu i stabilizowaniu strefy euro.


Gość z Niemiec nagrodę odebrał w trakcie Polsko- Niemieckiego Szczytu Biznesu, który odbył się dzisiaj w Warszawie. Pozostałe nagrody zostały wręczone wieczorem na uroczystej Gali Nagród Lewiatana, w Filharmonii Narodowej.

Galę uświetnił koncert Kate Liu, laureatki XVII Konkursu Chopinowskiego oraz Orkiestry Filharmonii Narodowej pod batutą Michała Dworzyńskiego.

 

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI