Twitter

Zapraszam na II Kongres Kobiet

czwartek, 17 czerwca 2010

Zapraszam na II Kongres Kobiet

W tym roku Kongres Kobiet będzie miał formułę jednodniową i będzie się odbywał w PIĄTEK 18 czerwca 2010 w sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na dzień następny zostały zaplanowane imprezy towarzyszące, które rozsiane będą po różnych punktach Warszawy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na Drugi już Kongres Kobiet. Tradycyjnie spotykamy się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w piątek 18 czerwca 2010. Będzie można zaponać się z poglądami znanych osób podczas paneli plenarnych, wybrać coś dla siebie z pośród wykładów fakultatywnych, posłuchać znakomitej Urszuli Dudziak, obejrzeć inspirujący film Niezłomne, a także poznać ofertę ciekawych organizacji prezentujacych swoje osiągnięcia w Hyde Parku, gdzie czekać na Panie i Panów będzie także wróżka oraz pokaz mody.

Po południu zaplanowałyśmy spotkanie z najważniejszymi politykami tego weekendu - kandydatami na prezydenta. Dodatkowo przewidzieliśmy różnorodne wydarzenia towarzyszące w sobotę 19 czerwca. Tego dnia przeniesiemy się na gościnną Giełdę Papierów Wartościowych oraz pod Arkady Kubickiego.

Wiecej informacji na stronie: www.kongreskobiet.pl

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI