Twitter

Słoń wśród absolwentów

piątek, 8 stycznia 2010

Słoń wśród absolwentów

Na balu absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego wystąpi… słoń, wykonany przez Magdalenę Abakanowicz, a przekazany w imieniu Prezydent Henryki Bochniarz. Będzie to odpowiedź na prośbę Biura Współpracy z Absolwentami Akademii.

Oto list, który w tej sprawie otrzymała Henryka Bochniarz:

Szanowna Pani Prezydent,
W Akademii Leona Koźmińskiego odpowiadam za relacje z absolwentami i zaczynam budować kulturę fundraisinigu wśród absolwentów uczelni. Mieliśmy okazję kilkakrotnie spotkać się w czasie posiedzeń International Corporate Advisory Board.

30 I 2010 roku organizuję Bal Absolwentów MBA, w trakcie którego chciałabym urządzić loterię fantową. Uczestnicy balu będą mogli kupić losy, z których dochód zostanie przekazany na wyposażenie jednej z sal, która nazwana będzie Salą Absolwencką.

W związku z powyższym pozwalam sobie zwrócić się do Pani jako członka ICAB naszej uczelni o przekazanie jakiegoś fanta, który uatrakcyjni loterię i pozwoli nam zebrać jak największą sumę pieniędzy.
Z góry serdecznie dziękuję za zaangażowanie i korzystając z okazji życzę wszystkiego co najlepsze na nadchodzący okres świąteczny.

Z poważaniem,

Sylwia Rogalska
Dyrektor
Biura Współpracy z Absolwentami 

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI