Twitter

Przedsiębiorcy o reformach dla Polski i Europy

poniedziałek, 21 listopada 2011

Przedsiębiorcy o reformach dla Polski i Europy

O zagrożeniach i szansach dla polskiej gospodarki z perspektywy polskich przedsiębiorców i sektora finansowego, o tym, czy w Polsce i Europie istnieje przyzwolenie na reformy oraz o tym, jak brzmią kluczowe rekomendacje dla nowego rządu Donalda Tuska rozmawiali kluczowi członkowie i goście PKPP Lewiatan podczas spotkania programowego w Ossie w dniach 18-20 listopada 2011 roku.


Zachęceni przez otwierającą spotkanie Henrykę Bochniarz, uczestnicy zjazdu żywo dyskutowali zarówno o stanie polskiej przedsiębiorczości, jak i o filarach innowacyjności i zagrożeniach, jakie wynikają dla gospodarki z niestabilności finansów publicznych. Perspektywę europejską i dylematy rozwojowe Unii przybliżyli przedsiębiorcom przewodniczący PE Jerzy Buzek, oraz dwie euro deputowane – Danuta Hübner i Lena Kolarsko-Bobińska.


Gościem PKPP Lewiatan był też nowy minister ds. administracji i cyfryzacji . Podczas pierwszego swojego występu w nowej roli, w dialogu z b. wicepremierem Jerzym Hausnerem, wyjaśniał, jak powinna wyglądać w Polsce trzecia fala nowoczesności.

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI