Twitter

Henryka Bochniarz reprezentuje polski biznes na BUSINESSEUROPE Day

czwartek, 26 marca 2015

Henryka Bochniarz reprezentuje polski biznes na BUSINESSEUROPE Day

Inwestuj w Europie - pod takim hasłem 26 marca w Brukseli odbywa się BUSINESSEUROPE Day, jedna z najważniejszych europejskich konferencji, na której spotkają się szefowie największych firm i organizacji biznesowych z 33 krajów oraz unijni politycy na czele z szefem Komisji Europejskiej J.C. Junckerem. Polskich przedsiębiorców reprezentuje Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan.

W dyskusjach z biznesem o pomysłach na pobudzanie inwestycji i przywrócenie wzrostu w Europie wezmą udział komisarze, m.in. Frans Timmermans, Jyrki Katainen, Guenther Oettinger i Cecilia Malmstrom. Swoje wystąpienie - oprócz szefa Komisji Europejskiej - zapowiedział także Martin Schulz, przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Przedstawiciele biznesu wyjaśnią, czego oczekują od planu inwestycyjnego dla Europy, tzw. Planu Junckera.

W imieniu Konfederacji Lewiatan, członka BUSINESSEUROPE, wystąpi Henryka Bochniarz, która zabierze głos w panelu z udziałem komisarza Fransa Timmermansa o tym, jakie regulacje utrudniają życie przedsiębiorcom.

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI