Twitter

Czas na kobiety: IV Kongres Kobiet we wrześniu w Warszawie

wtorek, 14 sierpnia 2012

Czas na kobiety: IV Kongres Kobiet we wrześniu w Warszawie

5 sesji plenarnych, 21 paneli równoległych, 3 okrągłe stoły, ponad 100 wystawców w Parku Kobiet, dziesiątki zagranicznych gości, setki dziennikarzy, blisko 10 tysięcy uczestniczek. 14 - 15 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się już IV Kongres Kobiet.

„Aktywność, Przedsiębiorczość, Niezależność” to hasło czwartej już odsłony dwudniowego święta kobiet z całej Polski i zagranicy. Będzie to festiwal szeroko pojmowanej kobiecej samorealizacji w najlepszym wydaniu – od działalności lokalnej, samorządowej, poprzez aktywność społeczną, polityczną i biznesową, wreszcie – przedsiębiorczość i przebojowość kobiet z miast, miasteczek i wsi.

Celem Kongresu jest pokazywanie dobrych praktyk, uczenie skutecznych rozwiązań i inspirowanie do innowacyjnych pomysłów. Polskie kobiety po raz kolejny będą miały okazję do wymiany doświadczeń, zdobywania inspiracji oraz motywacji do działania.

Dzięki Kongresowi, my – kobiety, jesteśmy silniejsze, lepiej słyszalne, zauważalne i bardziej skuteczne. Polska, Europa i świat potrzebują przedsiębiorczych kobiet! Kobiety potrzebują Kongresu Kobiet!

Zapraszam do rejestracji na stronie: Kongreskobiet.pl

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI