Twitter

Biznes podyskutuje o Europie

wtorek, 22 maja 2012

Biznes podyskutuje o Europie

- Polski biznes nie może milczeć w sprawach ważnych dla Europy i świata. Aby nas słyszano, musimy aktywnie włączyć się w międzynarodową debatę o tym, jak przezwyciężyć kryzys i jakie powinno być miejsce Europy w dynamicznie zmieniającym się świecie. Chcemy też otwierać polską gospodarkę na Europę, a europejską na świat. Dlatego na każdą kolejną edycję EFNI będziemy zapraszać inny kraj z grupy najszybciej rosnących gospodarek. W tym roku gościem specjalnym będzie Turcja - mówiła Henryka Bochniarz podczas konferencji prasowej w siedzibie PKPP Lewiatan w poniedziałek 21 maja br.


Podczas spotkania z dziennikarzami ujawniła temat tegorocznego EFNI: „Lider czy statysta? Europa w wielobiegunowym świecie” oraz kolejne szczegóły dotyczące Forum, które PKPP Lewiatan organizuje wraz z BUSINESSEUROPE, największą europejską organizacją pracodawców oraz miastem Sopot w dniach 26-28 września br.


Na sopockie spotkanie środowisk gospodarczych, nauki i kultury, wspólnie z Henryką Bochniarz, zapraszali również prof. Jerzy Buzek, Przewodniczący Rady Programowej EFNI, b. Przewodniczący PE, oraz prezesi PZU SA i Orlen, Andrzej Klesyk i Jacek Krawiec.

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI